تکان دادن دانشگاه دانشگاه استعدادهای درخشان

تکان دادن: دانشگاه دانشگاه استعدادهای درخشان خبر دانشگاه

گت بلاگز اخبار گوناگون احمقانه‌ترین طلاق‌های تاریخ معاصر

واژه جدایی به خودی خود بار منفی زیادی دارد مخصوصاً اگر از آن جهت توصیف فروپاشی زندگی بین دو انسان استفاده شود، ولی در جهانِ نسبیت ها هیچ چیز قطعی نیست و همین و

احمقانه‌ترین طلاق‌های تاریخ معاصر

احمقانه ترین طلاق های تاریخ معاصر

عبارات مهم : جدایی

واژه جدایی به خودی خود بار منفی زیادی دارد مخصوصاً اگر از آن جهت توصیف فروپاشی زندگی بین دو انسان استفاده شود، ولی در جهانِ نسبیت ها هیچ چیز قطعی نیست و همین واژه نازیبا ممکن است عالی ترین و مورد نیاز ترین اتفاق در یک زندگی یکسان تشخیص داده شود. داستان جدایی های احمقانه را بخوانید تا منظور ما را بهتر متوجه شوید.

کشف خیانت با پلی استیشن
خب قضیه از این قرار است که یک سرباز آمریکایی با استفاده از کنسول بازی کشف می کند همسرش زمانی که او در جنگ عراق بوده به او خیانت کرده هست. چطور؟ خب هنگامی که آقا به منزل بر می گردد متوجه می شود که در بعضی بازی های کنسول چند شخصیت تازه ساخته شده است است که قبلا وجود نداشته اند. این شخصیت ها را معمولا گیمرها (بازیکن ها) می سازند و خب تحقیقات زیاد به سرجوخه بخت برگشته ثابت می کند که درست حدس زده است.

نتیجه کار هم مشخص هست؛ طلاق و دیگر هیچ!
فرار از کیک های جورواجور
یک مرد چینی همسرش را تنها به این علت که در همه وعده غذایی مجبورش می کرد کیک هایی که پخته بخورد طلاق داد. آقای چنگ یو در دادخواست طلاق خود اشاره کرده بود با شنیدن کلمه کیک اوج می آورد. کیک تخم مرغی، کیک میوه ای، کیک شکلاتی و… او همچنین در جلسه دادگاه تاکید داشت که جهت مدت ها خود را سطل آشغال یک مغازه کیک فروشی تصور می کرده است!

ماه عسل با مادر شوهر
داستان از این قرار است که یک آقای آمریکایی با یک زن ایتالیایی ازدواج کرده و جهت ماه عسل راهی فرانسه می شوند. ولی هنگامی که سوار هواپیما می شوند مادر داماد را با ساک و چمدان حی و حاضر می بینند. در واقع مادر داماد به شکل خودجوش خود را به ماه عسل پسر و عروسش دعوت کرده بود. عروس زن از همسر خود می خواهد مادرش را با احترام به منزل برگرداند ولی آقا مخالفت می کند. نتیجه اینکه بعد از آخر ماه عسل سه هفته ای صیغه طلاق هم جاری می شود.

طلاق قطعی با ارسال پیامک
ماجرا این است که یک همسران مصری پشت تلفن با هم جر و بحث شدید می کنند. زن تلفن را روی آقا قطع کرده و به تماس های مجدد او پاسخ نمی دهد. سپس آقا یک پیامک جهت همسر خود می فرستد به این مضمون: «من تو را طلاق می دهم. این به تو خواهد آموخت که جواب پاسخ ندادن به تلفن های من چیست.» خب به همین راحتی؛ لیکن در دین اسلام و میان اهل سنت همین که شوهر به همسرش بگوید تو را طلاق دادم صیغه طلاق جاری شده است و زن و مرد به یکدیگر حرام می شوند!

دل جوان و سر سودایی
کریستین جورجی ٢٢ ساله با جویی هاردی ٨٤ ساله ازدواج می کند، آن هم با فاصله سنی برابر ٦٢ سال! ولی بعد از مدتی عروس زن تصمیم به جدایی از شوهر پولدار خود می گیرد. خب احتمالا فکر می کنید دلیلش این است که پیرمرد نمی توانسته پا به پای عروس جوان در زندگی جلو برود و همسر جوان خود را دچار سرخوردگی کرده است؟ ولی باید بگوییم دقیقا برعکس، این زن جوان است که قادر نبوده به گرد پای همسر پیر ولی جوان دل خود برسد. نتیجه اینکه بی خیال ادامه زندگی می شود و تمام.

طلاق به خاطر هیچ و پوچ
یک زن ٢٤ ساله اهل رومانی به شکل جدی از همسرش تقاضای طلاق کرد فقط به این علت که آقا حاضر به پوشیدن لباس زیر نبود. آن ها در یک دهکده کوچک در جنوب رومانی زندگی می کردند و چون این عادت آقای شوهر در دِه سر زبان ها افتاده بود و عروس زن نمی توانست با سرشکستگی ناشی از آن کنار بیاید چاره ای نماند جز طلاق. جالب اینکه داماد رومانیایی به رغم علاقه افراطی به همسرش نپوشیدن لباس زیر را به ادامه زندگی با او ترجیح داد.

احمقانه‌ترین طلاق‌های تاریخ معاصر

روزنامه شهروند

واژه های کلیدی: جدایی | داماد | زندگی | آمریکایی | کنسول بازی | اخبار گوناگون

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz