تکان دادن دانشگاه دانشگاه استعدادهای درخشان

تکان دادن: دانشگاه دانشگاه استعدادهای درخشان خبر دانشگاه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نامزدهای احتمالی لیست 10 بازیکن برتر سال فیفا

فیفا امروز اسامی بازیکنانی که در لیست 10 بازیکن برتر سال قرار می‌گیرند را منتشر خواهد کرد. 

نامزدهای احتمالی لیست 10 بازیکن برتر سال فیفا

نامزدهای احتمالی لیست 10 بازیکن برتر سال فیفا

عبارات مهم : هازارد

فیفا امروز اسامی بازیکنانی که در لیست 10 بازیکن برتر سال قرار می گیرند را منتشر خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، روز سه شنبه فرا رسید و کارشناسان فیفا لیست 10 بازیکن برتر که شانس کسب عنوان برترین بازیکن سال را در اختیار دارند منتشر خواهد کرد؛ جایزه ای که فعلا در اختیار کریستیانو رونالدو است.

ستاره پرتغالی امسال رقبای سرسختی همچون کیلیان ام باپه، لوکا مودریچ، ادن هازارد و آنتوان گریزمان را پیش رو دارد که در جام جهانی 2018 فوق العاده ظاهر شدند.

نامزدهای احتمالی لیست 10 بازیکن برتر سال فیفا

در دو فصل گذشته رسم بوده لیست کاندیداها 23 نفره اعلام می شد ولی امسال کوتاه شده است و تنها 10 بازیکن در آن قرار می گیرند. این لیست به وسیله بازیکنان سرشناسی همچون دیدیه دروگبا، کاکا و فرانک لمپارد گزینش شده است و هنگامی که فهرست کوتاهی منتشر شد، کاپیتان تیم های ملی، سرمربیان، طرفداران و روزنامه نگاران با رأی گیری های خود که تا 10 آگوست برگردانده می شوند، برترین بازیکن را گزینش خواهند کرد.

سپس فیفا سه فینالیست را اعلام می کند که یکی از آنها در تاریخ 24 سپتامبر در لندن جایزه عالی ترین بازیکن سال را دریافت می کند. به غیر از کریستیانو رونالدو و لیونل مسی نشریه اسپانیایی مارکا اسامی 23 بازیکنی را منتشر کرده که شانس زیادی جهت حضور در لیست 10 نفره دارند:

فیفا امروز اسامی بازیکنانی که در لیست 10 بازیکن برتر سال قرار می‌گیرند را منتشر خواهد کرد. 

لوکا مودریچ، کریستیانو رونالدو، کیلیان ام باپه، لیونل مسی، آنتوان گریزمان، ادن هازارد، واران، محمد صلاح، ایوان راکیتیچ، کوین دی بروین، انگولو کانته، هری کین، تونی کروس، تیبو کورتوا، یان اوبلاک، گودین، نیمار، گرت بیل، لوئیز سوارز، ادینسون کاوانی، پل پوگبا، سادیو مانه و هوگو لوریس.

واژه های کلیدی: هازارد | بازیکن | رونالدو | بازیکنان | کریستیانو | کریستیانو رونالدو | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz