تکان دادن دانشگاه دانشگاه استعدادهای درخشان

تکان دادن: دانشگاه دانشگاه استعدادهای درخشان خبر دانشگاه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ‌ آیا هنگامی که طارمی در زمین است منشا تشویق می‌شود؟/ هوادارن باید بدون واسطه با

کاپیتان تیم پرسپولیس گفت:‌ متأسفانه هواداران ما فریب خوردند و باید آنها بدون واسطه با بازیکنان در ارتباط باشند. 

‌ آیا هنگامی که طارمی در زمین است منشا تشویق می‌شود؟/ هوادارن باید بدون واسطه با

حسینی : آیا هنگامی که طارمی در زمین است منشا تشویق می شود؟/هوادارن باید بدون واسطه با بازیکنان پرسپولیس در ارتباط باشند

عبارات مهم : تشویق

کاپیتان تیم پرسپولیس گفت: متأسفانه هواداران ما فریب خوردند و باید آنها بدون واسطه با بازیکنان در ارتباط باشند.

سیدجلال حسینی در گفت وگو با فارس، در خصوص اتفاقات رخ داده در بازی پرسپولیس برابر سیاه جامگان و تحرکاتی که روی سکوهای ورزشگاه به وسیله عده ای رخ داد، گفت: متأسفانه هوادارن ما فریب خورده اند آیا باید کاری کنند که اشک بازیکن ما در بیاید؟ مهدی طارمی بازیکن بسیار زحمتکشی است که زحمات زیادی جهت تیم کشیده ولی آیا عده ای کاری کردند که او گریه کند؟ ما همه یک تیم هستیم و پشت بازیکنان قرار داریم و اجازه نمی دهیم که با اعتبار بازیکنان ما اینگونه بازی شود.

‌ آیا هنگامی که طارمی در زمین است منشا تشویق می‌شود؟/ هوادارن باید بدون واسطه با

وی ادامه داد: بحث من اصلاً منشا نیست ولی آیا هنگامی که طارمی در زمین است و جهت توپ زحمت می کشد منشا را تشویق کنند؟ متأسفانه هواداران ما فریب خورده اند و باید این عنوان مشخص شود.

کاپیتان تیم پرسپولیس در پاسخ این پرسش که صحبت از این می کنید که بعضی پرسشها در جریان است که این اتفاقات رخ می دهد، ولی آیا به عنوان بزرگ تر تیم این موارد را روشنگری نمی کنید، اظهار داشت: من که دقیقا نمی دانم چه کسی یا کسانی این کارها را انجام می دهند ولی اعتقاد دارم که هوادارن ما باید بدون واسطه با بازیکنان در ارتباط باشند همین عنوان باعث می شود که این اتفاقات رخ بدهد. همه بازیکنان زحمت می کشند و ما شرایط خوبی داریم ولی آیا دو روز مانده به سفر تیم به عمان جهت انجام یک بازی مهم و بین المللی این پرسشها پیش می آید؟ من کاری ندارم که آیا منشا تشویق می شود ولی آیا طارمی در زمین است این اتفاق رخ می دهد؟

کاپیتان تیم پرسپولیس گفت:‌ متأسفانه هواداران ما فریب خوردند و باید آنها بدون واسطه با بازیکنان در ارتباط باشند. 

حسینی اظهار داشت: ما تیم خوبی داریم و همه بازیکنان تلاش می کنند تا تیم نتیجه بگیرد و مطمئناً این پرسشها نمی تواند سد راه ما شود ولی باید همه چیز روشن و مشخص شود که آیا این پرسشها اتفاق می افتد ما تیمی هستیم که جهت رسیدن به این جایگاه تلاش زیادی کرد و این پرسشها درست نیست. مطمئن باشید ما همگی پشت طارمی هستیم آیا که او گل های زیادی جهت ما زده و نباید زحماتش را فراموش کنیم.

واژه های کلیدی: تشویق | بازیکنان | پرسپولیس | مهدی طارمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz