تکان دادن دانشگاه دانشگاه استعدادهای درخشان

تکان دادن: دانشگاه دانشگاه استعدادهای درخشان خبر دانشگاه

گت بلاگز اخبار اجتماعی معابر مهم شهر در روز کم سابقه برفی باز بود ، خبر تقدیر نجفی از مردم و نیروهای شهرداری

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در پیامی خطاب به مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران و نیروهای شهرداری، ضمن تقدیر از همکاری آن‌ها در ساعات گذشته، تاکید کرد که پرسشه

معابر مهم شهر در روز کم سابقه برفی باز بود ، خبر تقدیر نجفی از مردم و نیروهای شهرداری

خبر تقدیر نجفی از مردم و نیروهای شهرداری/ معابر مهم شهر در روز کم سابقه برفی باز بود

عبارات مهم : ایران

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در پیامی خطاب به مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران و نیروهای شهرداری، ضمن تقدیر از همکاری آن ها در ساعات گذشته، تاکید کرد که پرسشها به وجود آمده به دقت مورد بررسی قرار می گیرد تا خدمت به شهر و شهروندان در روزهای برفی ارتقا یابد.

به گزارش ایسنا، محمدعلی نجفی در مطلبی در کانال تلگرامی اش آورده است:« پایتخت کشور عزیزمان ایران بعد از چند سال، بارش برفی خوش حالی آور را تجربه کرد. کم کردن رحمت الهی بر پایتخت که تمامی مناطق پایتخت کشور عزیزمان ایران را در بر گرفت، موجب شد تا همکارانم در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در ۴۰ ساعت گذشته خدمتی بی منت، وسیع و سخت را به مردم ارائه دهند.

معابر مهم شهر در روز کم سابقه برفی باز بود ، خبر تقدیر نجفی از مردم و نیروهای شهرداری

تلاش های این عزیزان موجب شد تا معابر مهم شهر با کمترین مسئله در روز کم سابقه برفی باز باشد و حیات و حرکت در شهر ساری و جاری باشد.

مردم عزیز پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز جلوه ای دیگر از همکاری را به نمایش گذاشتند و به سنت پیشینیان، جهت سبک تر شدن بار درختان محل زندگی خود و تسهیل تردد در محله ها تلاش کردند و از دیگر سو همکاری قابل تحسینی را با مدیریت شهری با عمل به توصیه های اعلام شده است به نمایش گذاشتند.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در پیامی خطاب به مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران و نیروهای شهرداری، ضمن تقدیر از همکاری آن‌ها در ساعات گذشته، تاکید کرد که پرسشه

حاصل تلاش جمعی ماموران شهرداری و مردم خوب پایتخت کشور عزیزمان ایران این شد که پایتخت پرسشها کمی را در روز و شب برفی تجربه کند و این مهم از سوی ریاست محترم جمهور و وزیر محترم کشور نیز در جلسه هیأت دولت مورد اشاره قرار گرفت.

من به نوبه خود از تمامی همشهریان عزیز و نیروهای خدوم شهرداری، پلیس راهور و دیگر دستگاه هایی که هر یک در این ایام برفی تلاش و همکاری کردند، تقدیر می کنم. بدون شک مشکلاتی نیز در خدمت رسانی به شهروندان در این ساعات وجود داشت و به مردم اطمینان می دهم این پرسشها به دقت مورد بررسی قرار می گیرد تا همزمان با برطرف کمبود تجهیزات لازم، روش ها و نحوه خدمت به شهر و شهروندان در روزهای برفی ارتقا یابد.»

واژه های کلیدی: ایران | همکاری | شهرداری | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz